Inžinier kvality (automotive priemysel)

Miesto práce

Čadca-Podzávoz (Pozícia umožňuje občasný výkon práce z domu, formou Home office)

Ponúkaný plat

od 1 500 - 1 800 EUR/mesiac - finálna mzda zahŕňa už aj mesačné prémie, závisí od skúsenosti uchádzača a bude predmetom dohody v rámci osobného pohovoru

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riešenie zákazníckych a dodávateľských reklamácií - znalosť problematiky 8D
  • riešenie interných nezhôd, navrhovanie zlepšení
  • znalosť procesov a systémov manažérstva kvalilty - SPC, MSA, FMEA, CP, PPAP, APQP
  • tvorba PPAP dokumentov pre zákazníka (znalosť IMDS)
  • príprava a účasť na zákazníckych a certifikačných auditoch, realizovanie NO a PO z nich vyplývajúcich
  • vystavovanie a schvaľovanie dokumentácie na existujúce produkty a podpora pri vystavovaní schvaľovacej dokumentácie pri nových produktov
  • aktívne participovať na procese transferov nových výrobkov do výroby
  • príprava prvých vzoriek a vzorovanie nových alebo zmenených dielov, včetne dokumentície (PPAP, EMPB) pre zákazníkov;
  • zodpovednosť za spracovanie dokumentácie kvality, napríklad Control Planov, FMEA, kontrolných inštrukcií;
  • komunikácia so zákazníkom, dodávateľmi, inými oddeleniami, pri riešení vzniknutých problémov a reklamácií;
  • koordinácia vysporiadavania reklamácií, spracovanie 8D reportov, dohľad nad analýzami koreňových príčin problémov, dohľad nad plnením termínov stanovených úloh;
  • návrh, presadzovanie a koordinácia nápravnej a preventívnej činnosti vo vzťahu k nezhodám, zisteniam z auditov, reklamáciám a podobne;
  • zvolávanie a riadenie stretnutí s dodávateľmi, zákazníkom, internými oddeleniami s cieľom zlepšovať kvalitu, riešiť a analyzovať vzniknuté problémy;
  • uplatňovanie a koordinácia preventívnych činností s cieľom obmedziť možnosť vzniku nezhôd v procesoch;
  • školenia pracovníkov výroby a expedície v oblasti kvality;
  • realizácia a podpora pri realizácii auditov produktu, interných auditov, zákazníckych auditov a auditov treťou stranou – externých auditov systémov kvality;
  • vyhodnocovanie a sledovanie štatistických ukazovateľov pre oblasť kvality ako aj nákladov na nekvalitu;
  • udržiavanie a aktualizácia dokumentácie systému manažérstva kvality;

Zamestnanecké výhody, benefity

  • koncoročné odmeny
  • mimoriadne odmeny za zlepšovacie návrhy
  • odmena pri odpracovaní 5, 10, 15, 20, 25 rokov
  • príspevok pri životnom jubileu
  • príspevok na stravovanie
  • príspevok pri narodení dieťaťa / pri svadbe
  • príspevok pre darcov krvi pri získaní Jánskeho plakety
  • odporúčacie bonusy
  • príspevok k doplnkovému dôchodkovému sporeniu (DDS)

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • výhodou Technické

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

  • Automotive

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo Vysokoškolské vzdelanie (Ale VŠ nie je podmienkou).
  • Výhodou je vzdelanie technického smeru
  • Dôležitá je orientácia v technickej dokumentácii, čítanie výkresov;
  • Logické myslenie;
  • Aktívny užívateľ PC, a znalosť MS Office; SAP výhodou;
  • Tímový hráč;
  • Prax v oblasti automotive, v oblasti zaisťovania kvality, min. 3 roky;
  • Znalosť automotive štandardov, napr. PPAP, EMPB, APQP, FMEA, SPC, 8D, IATF 16949, VDA 6.5 je potrebná;
  • Certifikát interného auditora QMS podla IATF 16949, prípadne VDA 6.3 výhodou;
  • Pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • analytické myslenie

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Vedúci zmeny / Majster (práca nepretržitej prevádzke, vrátane víkendov a sviatkov podľa potreby)

Ružomberok

Uverejnené 21.10.2024 15:23

Uverejnené 21.10.2024 15:14

Projektant sklo-hliníkových konštrukcií (Bratislava)

Nitra

Uverejnené 21.10.2024 12:20

NÁSTROJÁR (Nitra)

Nitra

Uverejnené 21.10.2024 08:24

Asistentka vedenia spoločnosti (NITRA)

Nitra

Uverejnené 18.10.2024 11:04

PERSONÁLNY KONZULTANT (NITRA)

Nitra

Uverejnené 18.10.2024 11:00

PLÁNOVAČ VÝROBY (NITRA)

Nitra

Uverejnené 18.10.2024 10:53

Ekonóm/Ekonómka

Košice

Uverejnené 16.10.2024 14:11

Technický nákupca (Prešov)

Prešov

Uverejnené 16.10.2024 12:40

Elektrokonštruktér (Trenčín)

Trenčín

Uverejnené 15.10.2024 09:29

Inžinier kvality pre elektrotechnický priemysel (Piešťany, dočasne Hlohovec)

Piešťany (Piešťany, dočasne Hlohovec)

Uverejnené 09.09.2024 08:22

Supplier Quality pre Electrotechnical industry (Piešťany, dočasne Hlohovec)

Piešťany, dočasne Hlohovec

Uverejnené 01.10.2024 08:10

Vývojový test inžinier (Nová Dubnica)

Nová Dubnica

Uverejnené 01.10.2024 14:27

SENIOR ÚČTOVNÍK (Prešov)

Prešov

Uverejnené 01.10.2024 10:10

Manažér kontroly kvality (Prešov)

Prešov

Uverejnené 11.10.2024 15:27

Údržbár - Elektromechanik § 21 (Košice - Kechnec)

Košice - Kechnec

Uverejnené 11.10.2024 11:21

CAD konštruktér (Ľubotice-Šarišské Lúky)

Ľubotice-Šarišské Lúky

Uverejnené 10.10.2024 10:10

PLÁNOVAČ VÝROBY (Matúškovo)

Matúškovo

Uverejnené 10.10.2024 10:01

Projektový manažér pre vývoj (Nová Dubnica)

Uverejnené 09.10.2024 14:53

Test manažér pre vývoj (Nová Dubnica)

Uverejnené 09.10.2024 14:29

Konštruktér junior (Matúškovo)