Test manažér pre vývoj (Nová Dubnica)

Miesto práce

Nová Dubnica

Ponúkaný plat

od 3 000 EUR/mesiac Ponúkame základnú mzdu minimálne od 3000 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za riadenie a koordináciu projektov vývoja elektronických testovacích zariadení od počiatočnej fázy až po dodanie finálneho produktu.
  • Vedenie tímu cca 7 ľudí pri návrhu a vývoji testovacích procesov s dôrazom na kvalitu a efektivitu.
  • Schopnosť riadiť tím a prispôsobiť organizáciu tímu rýchlo sa meniacemu podnikateľskému prostrediu a požiadavkám zákazníka.
  • Komunikácia so zákazníkom a s výrobným oddelením testovania.
  • Preberanie požiadaviek zákazníka a implementovanie do procesu vývoja.
  • Sledovanie a dohľad nad plnením jednotlivých míľnikov projektov.
  • Plánovanie a sledovanie harmonogramov, termínov, rozpočtov a zdrojov projektov.
  • Riešenie technických a organizačných úloh, optimalizácia dizajnových procesov.
  • Prezentácia stavu projektov.
  • Sledovanie nových technológií a trendov v oblasti testovania.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie,
  • Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
  • Kariérny rast
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, pružný pracovný čas, ... a iné

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Office 365 – Pokročilý
  • Microsoft Project - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • VŠ – preferovaná elektrotechnika + skúsenosti s projektovým manažmentom.
  • Prax v oblasti riadenia vývojových projektov.
  • ANJ aktívne.
  • Znalosť SW a HW návrhových nástrojov.
  • Výhoda skúsenosti v oblasti funkčného testovania dosiek.
  • Schopnosť vypracovať cenové ponuky.
  • Výhoda znalosti montáže DPS
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • MS office: Word, Excel, Power Point, MS project – pokročilý.
  • Vyhláška 508/2009 §22, (§23 je výhodou)

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Ekonóm/Ekonómka

Košice

Uverejnené 16.10.2024 14:11

Technický nákupca (Prešov)

Prešov

Uverejnené 16.10.2024 12:40

Elektrokonštruktér (Trenčín)

Trenčín

Uverejnené 15.10.2024 09:29

Inžinier kvality pre elektrotechnický priemysel (Piešťany, dočasne Hlohovec)

Piešťany (Piešťany, dočasne Hlohovec)

Uverejnené 09.09.2024 08:22

Supplier Quality pre Electrotechnical industry (Piešťany, dočasne Hlohovec)

Piešťany, dočasne Hlohovec

Uverejnené 01.10.2024 08:10

Vývojový test inžinier (Nová Dubnica)

Uverejnené 01.10.2024 14:27

SENIOR ÚČTOVNÍK (Prešov)

Prešov

Uverejnené 01.10.2024 10:10

Manažér kontroly kvality (Prešov)

Prešov

Uverejnené 11.10.2024 15:27

Údržbár - Elektromechanik § 21 (Košice - Kechnec)

Košice - Kechnec

Uverejnené 11.10.2024 11:21

CAD konštruktér (Ľubotice-Šarišské Lúky)

Ľubotice-Šarišské Lúky

Uverejnené 10.10.2024 10:10

PLÁNOVAČ VÝROBY (Matúškovo)

Matúškovo

Uverejnené 10.10.2024 10:01

Projektový manažér pre vývoj (Nová Dubnica)

Uverejnené 09.10.2024 14:53

Uverejnené 09.10.2024 14:29

Konštruktér junior (Matúškovo)

Matúškovo

Uverejnené 09.10.2024 09:57