Procesný inžinier

Miesto práce

Dunajská Streda

Ponúkaný plat

OD 1 900 EUR/mesiac. Spoločnosť ponúka základnú mzdu minimálne 1900 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávajú o nástupnej brutto mzde.

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Neustále zlepšovanie procesov a štandardov podľa noriem ON na oddelení Industrializácie
  • Vytváranie a aktualizácia procesnej dokumentácie a pracovných postupov
  • Podpora, zaškolenie výroby na príslušné zmeny a vykonávanie pravidelných inšpekcií pre zabezpečenie podľa dodržiavania pracovných pokynov
  • Posilnenie toku informácií medzi oddeleniami INDU a výrobou
  • Analýza, kontrola a dokumentovanie procesov súvisiacich s výrobným procesom s cieľom neustáleho zlepšovania výrobného procesu a kvality
  • Zhromažďovanie a vyhodnotenie zlepšovacích návrhov z výroby
  • Kontrola systému Apriso a operatívne riešenie vzniknutých nedostatkov
  • Spolupráca a podpora aktivity LEAN s cieľom odstrániť plytvanie vo výrobných procesoch a zlepšiť tok výroby (tok produktov a materiálov)
  • Podpora Jigs&Fixtures aktivít pri implementácii nových prípravkov/náradia
  • Spolupráca s SDI pri dodávateľských činnostiach. Výpomoc pri aktivitách dlhodobého rozvoja dodávateľa s cieľom posunúť výkonnosť na vyššiu úroveň
  • Podpora SDI pri výrobe prototypov a nábeh výroby
  • Spolupráca s oddelením R&D na témach ovplyvňujúcich výrobný proces

Zamestnanecké výhody, benefity

  • atraktívna práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je celosvetovým lídrom na trhu v predaji eskalátorov
  • stabilita
  • možnosť kariérneho a finančného rastu
  • jazykové kurzy a školenia na prácu organizované aj v zahraničí
  • nadštandardný benefitný systém + výhody z PKZ
  • príspevok na dopravu​​

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • Technické

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • 5 rokov skúseností vo výrobnej spoločnosti na obdobnej pozícii
  • Technické myslenie
  • Znalosť výrobných procesov (zváranie, ohýbanie, obrábanie,  lakovanie)
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Ekonóm/Ekonómka

Košice

Uverejnené 16.10.2024 14:11

Technický nákupca (Prešov)

Prešov

Uverejnené 16.10.2024 12:40

Elektrokonštruktér (Trenčín)

Trenčín

Uverejnené 15.10.2024 09:29

Inžinier kvality pre elektrotechnický priemysel (Piešťany, dočasne Hlohovec)

Piešťany (Piešťany, dočasne Hlohovec)

Uverejnené 09.09.2024 08:22

Supplier Quality pre Electrotechnical industry (Piešťany, dočasne Hlohovec)

Piešťany, dočasne Hlohovec

Uverejnené 01.10.2024 08:10

Vývojový test inžinier (Nová Dubnica)

Nová Dubnica

Uverejnené 01.10.2024 14:27

SENIOR ÚČTOVNÍK (Prešov)

Prešov

Uverejnené 01.10.2024 10:10

Manažér kontroly kvality (Prešov)

Prešov

Uverejnené 11.10.2024 15:27

Údržbár - Elektromechanik § 21 (Košice - Kechnec)

Košice - Kechnec

Uverejnené 11.10.2024 11:21

CAD konštruktér (Ľubotice-Šarišské Lúky)

Ľubotice-Šarišské Lúky

Uverejnené 10.10.2024 10:10

PLÁNOVAČ VÝROBY (Matúškovo)

Matúškovo

Uverejnené 10.10.2024 10:01

Projektový manažér pre vývoj (Nová Dubnica)

Uverejnené 09.10.2024 14:53

Test manažér pre vývoj (Nová Dubnica)

Uverejnené 09.10.2024 14:29

Konštruktér junior (Matúškovo)