Hlavný majster

Miesto práce

Matúškovo

Ponúkaný plat

od 1 600 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy 0-20%/0-320 Eur/. Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za riadenie výrobnej skupiny a dodávky produktov v požadovanom čase a kvalite
  • dohľad nad prevádzkovými činnosťami, riadenie efektivity výroby, optimalizácia procesov a zmätkovitosti
  • vedenie výrobného personálu cca 100 zamestnancov – koordinátorov výroby, vedúcich tímov, operátorov; vybavovanie dokumentácie zamestnanca
  • realizácia a zabezpečenie dodržiavania pracovných a technologických pokynov a daných noriem
  • dohľad nad strojmi a zariadeniami s hlavným cieľom zvýšiť produktivitu a eliminovať prestoje a zmätky
  • koordinácia implementácie LPA auditov prostredníctvom daného výrobného systému a nástrojov
  • zodpovednosť za plnenie daných cieľov, dodržiavanie prevádzkových ukazovateľov a plánovaných termínov
  • spoluúčasť na interných a externých auditoch
  • iniciovanie opatrení na odstraňovanie porúch v koordinácii s vedúcim závodu,
  • dodržiavanie / podpora firemných cieľov a kľúčových údajov v oblasti zodpovednosti vedúceho tímu s ohľadom na kvalitu, spoľahlivosť dodávok, produktivitu, bezpečnosť, poriadok, čistotu, životné prostredie, energie,
  • podpora riaditeľa výrobného závodu pri operatívnych rozhodnutiach a rozhodnutiach týkajúcich sa zamestnancov, ako aj pri hodnotení pracovného výkonu každého zamestnanca a pri príprave návrhov na rozvoj zamestnancov
  • podávanie správ riaditeľovi výrobného závodu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel – Pokročilý
  • Microsoft Outlook – Pokročilý
  • Microsoft PowerPoint – Základy
  • Microsoft Word - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • minimálne 3 roky praxe na pozícii výrobno-prevádzkový vedúci
  • preukázateľné skúsenosti s vedením výrobných tímov
  • znalosť noriem IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001
  • skúsenosti s nástrojmi plastikárskej výroby
  • znalosť a pochopenie finančných problémov (platy, odmeňovanie, výkazy, kontroling, investície)
  • skúsenosti s normalizáciou a plánovaním výroby, materiálovým manažmentom, skladovaním a logistikou
  • znalosť pracovnoprávnej agendy pre zmenových majstrov a agendy ochrany osobných údajov
  • pokročilý používateľ PC (MS Office), SAP
  • vodcovské schopnosti – schopnosť budovať, viesť a motivovať tím
  • schopnosť dávať a prijímať spätnú väzbu a konštruktívne riešiť problémy, konflikty, sťažnosti
  • zodpovednosť, spoľahlivosť
  • orientácia na cieľ, odhodlanie, iniciatíva

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Senior Project Manager

Čachtice

Uverejnené 16.09.2024 13:16

Mzdový účtovník

Zlaté Moravce, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Uverejnené 13.09.2024 13:24

Senior technik kvality

Prešov

Uverejnené 12.09.2024 15:51

Špecialista ESG/enviromentu a udržateľnosti/

Matúškovo

Uverejnené 12.09.2024 10:01

Konštruktér junior

Matúškovo

Uverejnené 12.09.2024 09:57

Procesný inžinier (CNC)

Čachtice

Uverejnené 11.09.2024 14:37

Rušňovodič

Slavec

Uverejnené 09.09.2024 12:16

Procesný inžinier

Slavec

Uverejnené 09.09.2024 12:13

Majster výroby- Lom Včeláre

Lom Včeláre, Dvorníky - Včeláre

Uverejnené 09.09.2024 12:06

Environmentalista

Košice

Uverejnené 09.09.2024 12:00

Aplikačný špecialista

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Uverejnené 06.09.2024 10:11

Technik riadenia údržby

Plavecký Štvrtok

Uverejnené 06.09.2024 09:57

Projektový kontrolór

Bánovce nad Bebravou

Uverejnené 04.09.2024 10:27

Vývojový test inžinier

Nová Dubnica

Uverejnené 02.09.2024 14:27

IT MANAŽÉR

Uverejnené 02.09.2024 07:45

Technik údržby automatizačnej linky

Sereď-Nový majer

Uverejnené 02.09.2024 10:23

IT MANAŽÉR

Prešov

Uverejnené 27.02.2024 15:05

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

VÝCHODNÉ SLOVENSKO

Uverejnené 16.08.2024 14:16

Technik údržby ČOV

Bratislava

Uverejnené 15.08.2024 12:41

Manažér kontroly kvality (potravinárstvo)