Senior Project Manager

Miesto práce

Čachtice

Ponúkaný plat

od 4200EUR brutto mes. Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami náš klient rád porozpráva o nástupnej mzde.

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexná zodpovednosť za riadenie projektov  - presuny výroby z Dánska do Easten Europe (SK, CZ)
  • vytváranie nových koncepcií a plánov technologického a organizačného rozvoja;
  • zodpovednosť za časové, ekonomické a technické plnenie transfer a CAPEX projektov s reportovaním manažmentu spoločnosti;
  • samostatné navrhovanie projektov a aktivít s cieľom dosiahnuť zvýšenie produktivity a zníženie nákladov (LEAN),
  • koordinácia inovatívnych nápadov s vyhodnocovaním ekonomickej návratnosti v rámci interného, alebo externého zadania,
  • zadeľovanie úloh na jednotlivých výrobných procesoch zodpovedným členom tímu v rámci pridelených projektov;
  • zabezpečenie kooperácie s TOP manažmentom spoločnosti, manažérom výroby, projektovým manažérom, PTE / NPI a oddelením údržby ako aj externými spoločnosťami;
  • zabezpečenie a neustále zlepšovanie výrobných a nevýrobných procesov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • ročný bonus (letná prémia, vianočná prémia) po splnení stanovených ukazovateľov;
  • flexibilný pracovný čas;
  • získanie odborných skúseností a praxe;
  • čiastočná kompenzácia cestovných nákladov v prípade vlastnej dopravy nad 20 km;
  • sociálny program a balíček benefitov pre zamestnancov;
  • perspektíva dlhodobého zamestnania s možnosťou odborného a kariérneho rastu;
  • možnosť pracovať formou Homeoffice;
  • práca v stabilnej a silnej medzinárodnej strojárskej spoločnosti so storočnou históriou

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

  • Znalosť noriem ISO 9001, IATF 16 949 – Pokročilý
  • Microsoft Office – Pokročilý
  • AutoCad, ProEngineering (Creo), WindChill – Pokročilý
  • LEAN ( SixSigma ) - Pokročilý

Vodičský preukaz

  • B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • skúsenosť s transfermi výrob zo zahraničia nutnou podmienkou;
  • znalosť LEAN metodiky a riadenia komplexných projektov;
  • zrelá osobnosť s komunikačnými a organizačnými schopnosťami;
  • schopnosť samostatného jednania na všetkých úrovniach pozícií v spoločnosti;
  • zodpovednosť, precíznosť a spoľahlivosť;
  • analytické myslenie a proaktivita;
  • systematický prístup a odolnosť voči stresu;
  • schopnosť koordinácie tímov, motivácie zamestnancov k zmenám;
  • ochota zvládať výzvy a motivovať ostatných k dosahovaniu cieľov

Máte záujem?

Kontaktujte nás

Majster lisovne

Veľký Meder

Uverejnené 18.09.2024 09:32

Procesný inžinier - montáž jadier

Čachtice

Uverejnené 17.09.2024 14:14

Čachtice

Uverejnené 16.09.2024 13:16

Mzdový účtovník

Zlaté Moravce, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Uverejnené 13.09.2024 13:24

Senior technik kvality

Prešov

Uverejnené 12.09.2024 15:51

Špecialista ESG/enviromentu a udržateľnosti/

Matúškovo

Uverejnené 12.09.2024 10:01

Konštruktér junior

Matúškovo

Uverejnené 12.09.2024 09:57

Procesný inžinier (CNC)

Čachtice

Uverejnené 11.09.2024 14:37

Rušňovodič

Slavec

Uverejnené 09.09.2024 12:16

Procesný inžinier

Slavec

Uverejnené 09.09.2024 12:13

Majster výroby- Lom Včeláre

Lom Včeláre, Dvorníky - Včeláre

Uverejnené 09.09.2024 12:06

Environmentalista

Košice

Uverejnené 09.09.2024 12:00

Aplikačný špecialista

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Uverejnené 06.09.2024 10:11

Technik riadenia údržby

Plavecký Štvrtok

Uverejnené 06.09.2024 09:57

Projektový kontrolór

Bánovce nad Bebravou

Uverejnené 04.09.2024 10:27

Vývojový test inžinier

Nová Dubnica

Uverejnené 02.09.2024 14:27

IT MANAŽÉR

Uverejnené 02.09.2024 07:45

Technik údržby automatizačnej linky

Sereď-Nový majer

Uverejnené 02.09.2024 10:23

IT MANAŽÉR

Prešov

Uverejnené 27.02.2024 15:05

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

VÝCHODNÉ SLOVENSKO

Uverejnené 16.08.2024 14:16

Technik údržby ČOV

Bratislava

Uverejnené 15.08.2024 12:41

Manažér kontroly kvality (potravinárstvo)